ielāde...
Uzmanību! Šeit tiek publicēts automātiskais lietotāja līguma tulkojums jūsu valodā. Ir pieejama lietotāja līguma angļu valodas versija un tam ir juridisks spēks. Varat pārslēgt valodu, lai izlasītu angļu valodas versiju.

Lietotāja Vienošanos

1. Tīmekļa vietne, kas atrodas šajā domēnā, sniedz pakalpojumus reģistrētiem lietotājiem saskaņā ar šo Līgumu. Ja nepiekrītat jebkuram šī Līguma noteikumam, norādījumiem vai izmaiņām, vai ja jūs kādreiz nevēlaties turpināt izmantot šo vietni, lūdzu, atstājiet šo vietni.

2. Visi pakalpojumi tiek sniegti "tāpat kā". Nav ņemtas vērā jebkuras lietotāja prasības, kas saistītas ar šī pakalpojuma izmantošanu. Mēs negarantējam kļūdu trūkumu. Nekādi zaudējumi netiek kompensēti.

3. Vietne negarantē nepārtrauktu darbību, mēs nepieņemam nekādus brīdinājumus par iespējamām kļūmēm vai problēmām.

4. Vietne var jebkurā laikā mainīt šo Līgumu. Jūs atzīstat un piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem. Jūs uzņematies pilnu atbildību par šo noteikumu periodisku lasīšanu. Šis Līgums un citi šajā vietnē publicētie pakalpojumu politikas principi nodrošina pilnīgu un ekskluzīvu vienošanos starp jums un šo vietni un reglamentē šo pakalpojumu izmantošanu.

5. Jūs apliecināt, ka jums jau ir 14 gadu vecs, un jums ir visas tiesības (vai ar aizbildņa piekrišanu) izpildīt visus nosacījumus, pienākumus, prasības un garantijas, kas izriet no šī Līguma, un jūs varat izpildīt visus šos nosacījumus.

6. Lietotājs garantē reģistrācijas laikā sniegtās informācijas precizitāti un trešo personu pretenziju neesamību.

7. Lietotājs piekrīt nodot savus personas datus, kas tiks glabāti kopā ar mums, izmantojot mūsu vietni. Serveri personas datu glabāšanai var atrasties jebkurā valstī neatkarīgi no lietotāja valsts. Krievu lietotāju personas dati tiek glabāti serverī Krievijas datu centrā. Jūsu personas dati ir vienādi visiem mūsu projektiem. Pašreizējais projektu saraksts, kas strādā ar vienu lietotāja datu bāzi, ir pieejams lapā "Par mums". Mūsu projektu saraksts var mainīties.

8. Lietotājs piekrīt, ka viņa personas datiem (pilns vārds un e-pasta adrese) var piekļūt lietotājs, kurš to ir uzaicinājis.

9. Lietotāju pašreģistrācija, kā arī finansiāla mijiedarbība ar ielūgumiem ir aizliegta.

10. Lietotājs apņemas atlīdzināt visas izmaksas un izmaksas, kas radušās viņa darbības rezultātā (piemēram, kompensācija par jebkādu nelikumīgu saturu, ko ievietojis lietotājs, vai kompensāciju par krāpšanas radītajiem zaudējumiem).

11. Lietotājs piekrīt ievērot visas autortiesības un citas tiesības un likumus.

12. Ja šā nolīguma noteikumi ir neskaidri vai neskaidri, to interpretē tikai vietnes labā. Šādu neskaidrību vai strīdu gadījumā lietotājs apņemas saņemt paskaidrojumus, sazinoties ar mūsu juridisko nodaļu.

13. Vietne patur tiesības atteikties sniegt pakalpojumus jebkuram lietotājam vienpusēji, nepaskaidrojot iemeslus.

14. Visu šīs vietnes funkcionālo lapu publicēto instrukciju ievērošana ir obligāta!

15. Lietotājs piekrīt neievērot metodes, kas apiet vai pārkāpj mūsu vietnes norādījumus.

16. Mūsu pakalpojums var iekasēt papildu maksu par šādiem pakalpojumiem:

17. Konfidencialitātes politika ir neatņemama Lietotāja līguma sastāvdaļa, un to nevar aplūkot atsevišķi. Noklikšķiniet šeit, lai lasītu šo Konfidencialitātes politiku.

Uzmanību! Šeit tiek publicēts automātiskais lietotāja līguma tulkojums jūsu valodā. Ir pieejama lietotāja līguma angļu valodas versija un tam ir juridisks spēks. Varat pārslēgt valodu, lai izlasītu angļu valodas versiju.

Lūdzu, ņemiet vērā,

Mēs nosūtījām jums saiti, lai pārbaudītu jūsu e-pasta adresi. Neaizmirstiet pārbaudīt mapi Spam. Ja pēkšņi ziņa nonāca šajā mapē, noklikšķiniet uz "Vai nav mēstules!".

Ja nākamās minūtes laikā neesat saņēmis e-pastu ar saiti uz aktivizēšanu, noklikšķiniet šeit:

Lūdzu uzgaidiet sek.

Ja šis mēģinājums arī neizdodas, ieteicams reģistrācijai izmantot citu e-pasta adresi.