įkeliama...
Dėmesio! Pateikiamas automatinis vartotojo sutarties vertimas jūsų kalba. Galima naudotis „User Agreement“ anglų kalba ir turi teisinę galią. Jūs galite perjungti kalbą, kad perskaitytumėte anglų kalbą.

Vartotojo Sutartis

1. Šioje domene esanti svetainė teikia paslaugas registruotiems vartotojams pagal šią Sutartį. Jei nesutinkate su jokia šio Susitarimo nuostata, instrukcijomis ar pakeitimais, arba jei dėl kokių nors priežasčių nenorite toliau naudoti šios svetainės, palikite šią svetainę.

2. Visos paslaugos teikiamos „kaip yra“. Jokie naudotojo reikalavimai, susiję su šios paslaugos naudojimu, nelaikomi. Mes negarantuojame klaidų. Jokie nuostoliai nekompensuojami.

3. Svetainė negarantuoja nenutrūkstamo veikimo, mes nesuteikiame jokių įspėjimų apie galimus trūkumus ar problemas.

4. Svetainė gali bet kuriuo metu pakeisti šią sutartį. Jūs pripažįstate ir sutinkate su šiomis sąlygomis. Jūs prisiimate visą atsakomybę už periodišką šių taisyklių skaitymą. Ši sutartis ir kiti šioje svetainėje paskelbti paslaugų politikos principai suteikia jums visapusišką ir išskirtinį susitarimą tarp jūsų ir šios svetainės ir reglamentuoja šių paslaugų naudojimą.

5. Jūs patvirtinate, kad jau esate 14 metų amžiaus, ir jūs turite visas (ar globėjo sutikimą) teises vykdyti visas sąlygas, įsipareigojimus, reikalavimus ir garantijas, kylančias iš šio Susitarimo, ir jūs galite įvykdyti visas šias sąlygas.

6. Vartotojas užtikrina registracijos metu pateiktos informacijos tikslumą ir trečiųjų šalių pretenzijų nebuvimą.

7. Naudotojas sutinka perduoti savo asmeninius duomenis, kurie bus saugomi su mumis naudodamiesi mūsų svetaine. Asmeninių duomenų saugojimo serveriai gali būti bet kurioje šalyje, nepriklausomai nuo vartotojo šalies. Rusų vartotojų asmeniniai duomenys saugomi Rusijos duomenų centre. Jūsų asmeniniai duomenys yra vienodi visiems mūsų projektams. Dabartinis projektų, dirbančių su viena vartotojo duomenų baze, sąrašas pateikiamas puslapyje „Apie mus“. Mūsų projektų sąrašas gali pasikeisti.

8. Vartotojas sutinka, kad jo asmeninius duomenis (vardą ir pavardę ir elektroninio pašto adresą) gali pasiekti jo pakviestas naudotojas.

9. Draudžiama savarankiškai registruoti vartotojų siuntimus ir finansinę sąveiką su kviestais siuntimais.

10. Vartotojas įsipareigoja atlyginti visas išlaidas, patirtas dėl jo veiksmų (pvz., Kompensacija už bet kokį neteisėtą turinį, kurį paskelbia naudotojas, arba kompensacija už sukčiavimą sukeltą žalą).

11. Vartotojas sutinka laikytis visų autorių teisių ir kitų teisių bei įstatymų.

12. Jei šio Susitarimo nuostatos yra neaiškios arba neaiškios, tai aiškinama tik naudai. Tokių dviprasmybių ar ginčų atveju naudotojas įsipareigoja gauti paaiškinimus kreipdamasis į mūsų teisinį skyrių.

13. Svetainė pasilieka teisę atsisakyti teikti paslaugas bet kuriam vartotojui vienašališkai, nepateikdama priežasčių.

14. Privaloma laikytis visų šios svetainės funkcinių puslapių paskelbtų instrukcijų!

15. Vartotojas sutinka nesitaikti su metodais, kurie apeina ar pažeidžia mūsų svetainės nurodymus.

16. Mūsų paslauga gali imti papildomus mokesčius už šias paslaugas:

17. Privatumo politika yra neatskiriama Naudotojo sutarties dalis ir negali būti nagrinėjama atskirai. Spauskite čia norėdami perskaityti Privatumo politiką.

Dėmesio! Pateikiamas automatinis vartotojo sutarties vertimas jūsų kalba. Galima naudotis „User Agreement“ anglų kalba ir turi teisinę galią. Jūs galite perjungti kalbą, kad perskaitytumėte anglų kalbą.

Prašome atkreipti dėmesį

Mes išsiuntėme jums nuorodą, kad patvirtintume jūsų el. Pašto adresą. Nepamirškite patikrinti aplanko „Šlamštas“. Jei staiga pranešimas įėjo į šį aplanką, spustelėkite „Negalima šlamštas!".

Jei per kitą minutę negavote el. Laiško su nuoroda į aktyvinimą, spustelėkite čia:

Prašau palauk sek.

Jei šis bandymas taip pat nepasiekiamas, rekomenduojame naudoti kitą el. Pašto adresą registracijai.