Стати інвестором

Qwerty Networks - група проектів, які використовують єдину базу даних і функціональне середовище для створення та розвитку соціальних мереж.

Проект №1: міжнародна платформа для блогів QWERTY.blog це безкоштовна служба, яка надає функціональні можливості для ведення особистих та корпоративних блогів. Ми забезпечуємо конфіденційність і максимальну зручність для блогерів по всьому світу! Ми захищаємо наших користувачів від політичного та іншого тиску! Ми надаємо максимальну юридичну підтримку та захист. Ваш блог не буде закритий, якщо з'являться ознаки політичного тиску. Але якщо це станеться, ми завжди захищатимемо ваші інтереси і свободу слова!

Проект №2: Соціальна мережа власників сайтів - WMProfile.com Це повноцінна соціальна мережа для всіх, хто має веб-сайти та інтернет-проекти (і це не має значення, якщо ви професіонал чи ні). Додати сайти до нашого каталогу, проаналізувати статистику та якість веб-трафіку на своїх сайтах, завести нових друзів і партнерів!

Проект №3: Міжнародний рекламний проект VisitorSale.com. Основні напрямки системи - обмін веб-трафіком, а також контекстна та рекламна реклама. Наш сервіс надає рекламодавцям гнучку функціональність, що дозволяє їм рекламувати сайти за допомогою різних методів реклами - контекстна реклама, рекламні оголошення, CPA, потокове веб-трафік.

Проект №4: Система активної реклами та онлайн-заробітку. WMWorker.com. Це міжнародна система активної реклами, яка надає унікальні можливості для виконання завдань наших рекламодавців. Сотні тисяч активних користувачів готові розпочати просування ваших проектів!

Ви можете стати інвестором і майбутнім співвласником всіх цих проектів. Ми залучаємо інвестиції шляхом грошового фінансування та інвестування. Ми пропонуємо Вам стати акціонером майбутньої компанії в обмін на інвестиції, які ви можете зробити прямо зараз. Забудь про криптовалюту! Qwerty Networks - ваша найкраща інвестиція!

Що таке краудфандінг?

Щоб вказати розмір інвестиції, ми використовуємо віртуальні голоси. Ми оцінюємо 100% мереж Qwerty за 1000000 віртуальних голосів.

Материнська компанія буде зареєстрована в юрисдикції однієї з країн ЄС або на Кіпрі. Остаточний вибір юрисдикції залишається інвестором, який інвестує в максимальну кількість голосів (акцій). Ви можете придбати віртуальні голоси нашого сервісу за низькою ціною. Віртуальні голосування будуть конвертовані в реальні акції. Чим раніше ви стати інвестором, тим більший прибуток ви отримаєте у майбутньому. Адже, можливо, вартість віртуальних акцій зараз значно нижче їх реальної вартості в майбутньому. Порядок реєстрації акціонерного товариства розпочнеться після продажу 300 000 голосів інвесторам.

Інструменти інвестора

Якщо інвестування через грошову рекламу не підходить вам, або якщо ви хочете придбати щонайменше 10% мереж QWERTY, ви можете запропонувати нам свій інвестиційний варіант.

Будь ласка, зверніть увагу

Ми надіслали вам посилання для перевірки вашої електронної адреси. Не забудьте перевірити папку "Спам". Якщо раптом повідомлення потрапило в цю папку, натисніть кнопку "Не спам!"".

Якщо ви не отримаєте електронний лист із посиланням на активацію протягом найближчої хвилини, натисніть тут:

Будь ласка, зачекайте сек.

Якщо ця спроба також не вдається, ми рекомендуємо використовувати іншу електронну адресу для реєстрації.Щоб зробити наше обслуговування максимально зручним, ми використовуємо спеціальні файли cookie для зберігання статистичної інформації та інформації про наших користувачів. Крім того, ми використовуємо статистичні послуги третіх сторін (наприклад, Google). Більш детальну інформацію про політику конфіденційності нашої служби можна знайти за цим посиланням:
Конфіденційність & Cookies