Bir yatırımcı olmak

Qwerty Networks - sosyal ağların oluşturulması ve geliştirilmesi için tek bir veritabanı ve işlevsel bir ortam kullanan bir grup projedir.

1 Proje No: uluslararası blog platformu QWERTY.blog kişisel ve kurumsal blogları korumak için işlevsellik sağlayan ücretsiz bir hizmettir. Dünyanın dört bir yanındaki blogcular için gizlilik ve maksimum kullanılabilirlik sağlıyoruz! Kullanıcılarımızı politik ve diğer baskılardan koruyoruz! Maksimum yasal destek ve koruma sağlıyoruz. Siyasi baskı belirtileri varsa blogunuz kapatılmaz. Ancak bu olursa, çıkarlarınızı ve konuşma özgürlüğünüzü daima koruyacağız!

2 Proje No: Site sahiplerinin sosyal paylaşımı - WMProfile.com Bu, web siteleri ve internet projeleri olan herkes için tam teşekküllü bir sosyal ağdır (ve profesyonel olup olmadığınız farketmez). Kataloğumuza siteler ekleyin, sitelerinizdeki istatistikleri ve web trafiğinin kalitesini analiz edin, yeni arkadaşlar ve ortaklar edinin!

3 Proje No: Uluslararası Reklamcılık Projesi VisitorSale.com. Sistemin temel yönergeleri - web trafiği ile bağlamsal ve teaser reklamcılık alışverişi. Hizmetimiz, reklamverenlere çeşitli reklamcılık yöntemlerini (bağlamsal reklamlar, oyun yazarları, EBM, akışlı web trafiği) kullanarak siteleri reklam etmelerini sağlayan esnek işlevsellik sağlar.

Proje №4: Etkin reklamcılık ve çevrimiçi kazanç sistemi. WMWorker.com. Bu, reklamverenlerimizin görevlerini yerine getirmek için benzersiz fırsatlar sunan uluslararası bir aktif reklamcılık sistemidir. Yüz binlerce aktif kullanıcı, projelerinizi tanıtmaya başlamaya hazır!

Tüm bu projelerin bir yatırımcı ve gelecekteki eş sahibi olmak. Crowdfunding ve kalabalıktan yatırım yoluyla yatırım çekiyoruz. Şu anda yapabileceğiniz yatırımlar karşılığında bir şirketin hissedarı olmak öneririz. Kripto para birimlerini unutun! Qwerty Networks en iyi yatırımınızdır!

Ne crowdfunding?

Yatırımın boyutunu belirtmek için sanal sesleri kullanırız. Qwerty Networks`ün% 100`ünü 1.000.000 sanal oyla tahmin ediyoruz.

Ana şirket, AB ülkelerinden birinin veya Kıbrıs`ın yargı alanına kayıtlı olacaktır. Yargının nihai seçimi, azami oy (hisse senedi) yatırımcısı olan yatırımcı ile kalır. Hizmetimizin sanal oylarını düşük maliyetle satın alabilirsiniz. Sanal oylar gerçek paylara dönüştürülecektir. Yakında gelecekte alacak bir yatırımcı, daha fazla kar olur. Sonuçta, sanal hisselerinin Olası maliyet şimdi gelecekte gerçek maliyet daha düşüktür. Bir anonim şirketin tescili için prosedür, yatırımcılara 300.000 oy satıldıktan sonra başlayacak.

Yatırımcı araçları

Crowdfunding ile yatırım yapmak size uygun değilse veya Qwerty Networks`ün en az% 10`unu satın almak istiyorsanız, yatırım seçeneklerinizi bize sunabilirsiniz.

Lütfen dikkat

E-posta adresinizi doğrulamak için size bir bağlantı gönderdik. Spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın. Aniden mesaj bu klasöre girdiyse, "Spam Yapma!".

Bir sonraki dakika içinde aktivasyon bağlantısına sahip bir e-posta almazsanız, buraya tıklayın:

Lütfen bekle san.

Bu girişim başarısız olursa, kayıt için farklı bir e-posta adresi kullanmanızı öneririz.Hizmetimizi mümkün olduğunca elverişli hale getirmek için, kullanıcılarımızla ilgili istatistiksel bilgileri ve bilgileri saklamak için özel çerezler kullanıyoruz. Ek olarak, üçüncü taraf istatistik servislerini kullanıyoruz (ör. Google). Hizmetimizin gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgiyi bu bağlantıda bulabilirsiniz:
Gizlilik & Cookies