Stal investor

Qwerty Networks - skupina projektov, ktoré využívajú jednotnú databázu a funkčné prostredie na vytváranie a rozvoj sociálnych sietí.

Projekt №1: medzinárodnej blogovej platformy QWERTY.blog je bezplatná služba, ktorá poskytuje funkčnosť pre udržiavanie osobných a firemných blogov. Poskytujeme súkromie a maximálnu použiteľnosť pre blogerov po celom svete! Chráňme našich používateľov pred politickým a iným tlakom! Poskytujeme maximálnu právnu podporu a ochranu. Váš blog nebude uzavretý, ak budú existovať známky politického tlaku. Ak sa to stane, budeme vždy chrániť vaše záujmy a slobodu prejavu!

Projekt č.2: Sociálna sieť majiteľov stránok - WMProfile.com Je to plnohodnotná sociálna sieť pre každého, kto má webové stránky a internetové projekty (a nezáleží na tom, či ste profesionál alebo nie). Pridajte stránky do nášho katalógu, analyzujte štatistiky a kvalitu webovej návštevnosti vašich stránok, vytvorte nových priateľov a partnerov!

Projekt №3: Medzinárodný reklamný projekt VisitorSale.com. Hlavné smery systému - výmena webovej dopravy, ako aj kontextová a reklamná reklama. Naša služba poskytuje inzerentom flexibilné funkcie, ktoré im umožňujú inzerovať stránky pomocou rôznych reklamných metód - kontextové reklamy, upútavky, CPA, streaming webovej prevádzky.

Projekt č.4: Systém aktívnej reklamy a výnosov online. WMWorker.com. Ide o medzinárodný systém aktívnej reklamy, ktorý poskytuje jedinečné príležitosti na plnenie úloh našich inzerentov. Stovky tisíc aktívnych používateľov sú pripravení začať propagovať vaše projekty!

Môžete sa stať investorom a budúcnosť spolumajiteľ všetky tieto projekty. Prilákame investície prostredníctvom crowdfundingu a investovania do davu. Odporúčame vám, aby ste sa stane spoločníkom budúcej spoločnosti výmenou za investície, ktoré môžete urobiť práve teraz. Zabudnite na krypto-meny! Qwerty Networks je vaša najlepšia investícia!

Čo je crowdfunding?

Na označenie veľkosti investície používame virtuálne hlasy. Odhadujeme 100% Qwerty Networks na 1 000 000 virtuálnych hlasov.

Materská spoločnosť bude registrovaná v jurisdikcii jednej z krajín EÚ alebo na Cypre. Konečný výber právomoci zostáva u investora, ktorý investuje do maximálneho počtu hlasov (akcií). Virtuálne hlasy našich služieb môžete zakúpiť za nízke ceny. Virtuálne hlasy sa prevedú na skutočné akcie. Čím skôr sa stať investorom, viac zisku budete mať v budúcnosti. Koniec koncov, je to možné náklady virtuálne akcie je teraz oveľa nižšiu, ako je ich skutočná cena v budúcnosti. Postup registrácie akciovej spoločnosti začne po predaji 300 000 hlasov investorom.

Investor nástroje

Ak investujete prostredníctvom crowdfundingu, nevyhovuje vám, alebo ak chcete kúpiť aspoň 10% Qwerty Networks, môžete nám ponúknuť vašu investičnú možnosť.

Vezmite prosím na vedomie,

Poslali sme vám odkaz na overenie vašej e-mailovej adresy. Nezabudnite skontrolovať priečinok Spam. Ak sa náhle dostane správa do tejto zložky, kliknite na tlačidlo "Do not Spam!".

Ak v priebehu ďalšej minúty nedostanete e-mail s odkazom na aktiváciu, kliknite sem:

Prosím čakajte sec.

Ak sa tento pokus tiež nepodarí, odporúčame použiť inú e-mailovú adresu na registráciu.Aby sme našu službu čo najviac vyhovovali, na ukladanie štatistických informácií a informácií o našich užívateľoch používame špeciálne súbory cookie. Okrem toho používame štatistické služby tretích strán (napr. Google). Viac informácií o zásadách ochrany osobných údajov našich služieb nájdete na tomto odkazu:
Dôvernosť informácií & Cookies