Kļūt par investoru

Qwerty Networks - projektu grupa, kas izmanto vienotu datubāzi un funkcionālu vidi sociālo tīklu izveidošanai un attīstībai.

Projekts №1: starptautiskā emuāra platforma QWERTY.blog ir bezmaksas pakalpojums, kas nodrošina funkcionalitāti personisko un korporatīvo emuāru uzturēšanai. Mēs nodrošinām konfidencialitāti un maksimālu lietojamību blogeriem visā pasaulē! Mēs aizsargājam mūsu lietotājus no politiskā un cita veida spiediena! Mēs nodrošinām maksimālu juridisko atbalstu un aizsardzību. Jūsu emuārs netiks slēgts, ja ir politiskas spiediena pazīmes. Bet, ja tas notiek, mēs vienmēr aizsargāsim jūsu intereses un vārda brīvību!

Projekts №2: Vietņu īpašnieku sociālais tīkls - WMProfile.com Tas ir pilntiesīgs sociālais tīkls ikvienam, kuram ir tīmekļa vietnes un interneta projekti (un nav svarīgi, vai esat profesionāls vai nē). Pievienojiet mūsu katalogam vietnes, analizējiet tīmekļa vietņu datplūsmas statistiku un kvalitāti, izveidojiet jaunus draugus un partnerus!

Projekts №3: Starptautisks reklāmas projekts VisitorSale.com. Sistēmas galvenie virzieni - apmaiņa ar tīmekļa trafiku, kā arī kontekstuālo un tezeru reklamēšana. Mūsu pakalpojums nodrošina reklāmdevējiem elastīgu funkcionalitāti, kas ļauj viņiem reklamēt vietnes, izmantojot dažādas reklamēšanas metodes - kontekstuālās reklāmas, reklāmkarogus, cenu noteikšanas formātu (CPA), tīmekļa straumēšanas datplūsmu.

Projekts №4: Aktīvās reklāmas un tiešsaistes ieņēmumu sistēma. WMWorker.com. Tā ir starptautiska aktīvas reklāmas sistēma, kas sniedz unikālas iespējas izpildīt mūsu reklāmdevēju uzdevumus. Simtiem tūkstošu aktīvu lietotāju ir gatavi sākt reklamēt jūsu projektus!

Jūs varat kļūt par investoru un nākotnes līdzīpašnieks visi šie projekti. Mēs piesaista ieguldījumus, pārveidojot un pārdodot līdzekļus. Mēs iesakām, ka jums ir kļuvusi akcionārs ir nākotnes sabiedrība, kas apmaiņā pret ieguldījumiem ka jūs varat darīt tieši tagad. Aizmirstiet par kriptogrāfiskām valūtām! Qwerty Networks ir jūsu labākais ieguldījums!

Kas ir crowdfunding?

Lai norādītu ieguldījuma lielumu, mēs izmantojam virtuālās balsis. Mēs aprēķinām 100% no QWERTY tīkliem ar 1000000 virtuālajām balsīm.

Mātes uzņēmums tiks reģistrēts kādas ES valsts vai Kipras jurisdikcijā. Galīgā jurisdikcijas izvēle paliek pie ieguldītāja, kurš iegulda maksimālajā balsu skaitā (akcijās). Jūs varat iegādāties mūsu pakalpojuma virtuālās balsis par zemām izmaksām. Virtuālās balsis tiks konvertētas reālajās akcijās. Jo ātrāk jūs kļūtu investors, lielāku peļņu, jūs saņemsiet nākotnē. Pēc tam, kad visas iespējamās izmaksas virtuālās akcijas tagad ir daudz zemāka nekā reālās izmaksas, nākotnē. Akciju sabiedrības reģistrācijas procedūra sāksies pēc 300 000 balsu pārdošanas ieguldītājiem.

Investors, instrumenti,

Ja ieguldījumi, izmantojot naudas plūsmu, jums nav piemēroti vai ja vēlaties iegādāties vismaz 10% QWERTY tīklu, varat piedāvāt mums savu ieguldījumu iespēju.

Lūdzu, ņemiet vērā,

Mēs nosūtījām jums saiti, lai pārbaudītu jūsu e-pasta adresi. Neaizmirstiet pārbaudīt mapi Spam. Ja pēkšņi ziņa nonāca šajā mapē, noklikšķiniet uz "Vai nav mēstules!".

Ja nākamās minūtes laikā neesat saņēmis e-pastu ar saiti uz aktivizēšanu, noklikšķiniet šeit:

Lūdzu uzgaidiet sek.

Ja šis mēģinājums arī neizdodas, ieteicams reģistrācijai izmantot citu e-pasta adresi.Lai padarītu mūsu pakalpojumu pēc iespējas ērtāku, mēs izmantojam īpašus sīkfailus, lai saglabātu statistikas informāciju un informāciju par mūsu lietotājiem. Turklāt mēs izmantojam trešās puses statistikas pakalpojumus (piemēram, Google). Plašāku informāciju par mūsu pakalpojuma konfidencialitātes politiku var atrast šajā saitē:
Konfidencialitāte & Cookies