Tapti investuotoja

Qwerty Networks - projektų grupė, naudojanti vieningą duomenų bazę ir funkcinę aplinką socialinių tinklų kūrimui ir plėtrai.

Projekto №1: tarptautinė tinklaraščio platforma QWERTY.blog yra nemokama paslauga, teikianti asmeninių ir verslo tinklaraščių palaikymo funkcijas. Mes teikiame privatumą ir maksimalų tinklaraštininkų naudojimą visame pasaulyje! Mes apsaugome savo vartotojus nuo politinio ir kito spaudimo! Mes teikiame maksimalią teisinę pagalbą ir apsaugą. Jei yra politinio spaudimo požymių, jūsų tinklaraštis nebus uždarytas. Bet jei taip atsitiks, visada ginsime jūsų interesus ir žodžio laisvę!

Projekto №2: Socialinis tinklalapių savininkų tinklas - WMProfile.com Tai yra visavertis socialinis tinklas visiems, turintiems svetainių ir interneto projektų (ir nesvarbu, ar esate profesionalus, ar ne). Pridėkite svetainių į mūsų katalogą, analizuokite interneto svetainių srautų statistiką ir kokybę, susiraskite naujų draugų ir partnerių!

Projekto №3: Tarptautinis reklamos projektas VisitorSale.com. Pagrindinės sistemos kryptys - keitimasis interneto srautu, taip pat kontekstinė ir reklaminė reklama. Mūsų paslauga suteikia reklamuotojams lanksčią funkciją, leidžiančią jiems reklamuoti svetaines naudojant įvairius reklamos metodus - kontekstinius skelbimus, reklaminius skelbimus, MUK, žiniatinklio srautą srautą.

Projektas №4: Aktyvios reklamos ir internetinių pajamų sistema. WMWorker.com. Tai tarptautinė aktyvios reklamos sistema, kuri suteikia unikalią galimybę vykdyti mūsų reklamuotojų užduotis. Šimtai tūkstančių aktyvių vartotojų yra pasirengę pradėti reklamuoti savo projektus!

Jūs galite tapti investuotojų ir ateities bendro savininkas visus šiuos projektus. Mes pritraukiame investicijas per viešuosius pirkimus ir investuojant į minias. Mes rekomenduojame, kad jūs tapti akcininkas, ateityje bendrovė mainais už investicijas, kad jūs galite padaryti teisę dabar. Pamirškite apie šifravimo valiutas! „Qwerty Networks“ yra jūsų geriausia investicija!

Kas yra crowdfunding?

Norint nurodyti investicijos dydį, mes naudojame virtualius balsus. Mes vertiname 100% "QWERTY" tinklų 1 000 000 virtualių balsų.

Patronuojanti bendrovė bus įregistruota vienos iš ES šalių arba Kipro jurisdikcijoje. Galutinis jurisdikcijos pasirinkimas išlieka investuotojui, kuris investuoja į maksimalų balsų skaičių (akcijas). Galite nusipirkti virtualių balsų už mūsų paslaugas už nedidelę kainą. Virtualūs balsai bus paversti tikromis akcijomis. Kuo greičiau, galite tapti investuotoja, daugiau pelno, jums bus gauti ateityje. Juk įmanoma kaina virtualios akcijos dabar yra daug mažesnė nei jų reali kaina ateityje. Akcinės bendrovės registracijos tvarka prasidės po to, kai investuotojai parduos 300 000 balsų.

Investuotojų įrankiai

Jei investuodami per crowdfunding jums netinka arba norite įsigyti mažiausiai 10% "QWERTY" tinklų, galite pasiūlyti mums savo investavimo variantą.

Prašome atkreipti dėmesį

Mes išsiuntėme jums nuorodą, kad patvirtintume jūsų el. Pašto adresą. Nepamirškite patikrinti aplanko „Šlamštas“. Jei staiga pranešimas įėjo į šį aplanką, spustelėkite „Negalima šlamštas!".

Jei per kitą minutę negavote el. Laiško su nuoroda į aktyvinimą, spustelėkite čia:

Prašau palauk sek.

Jei šis bandymas taip pat nepasiekiamas, rekomenduojame naudoti kitą el. Pašto adresą registracijai.Kad mūsų paslaugos būtų kuo patogesnės, mes naudojame specialius slapukus, kad galėtume saugoti statistinę informaciją ir informaciją apie mūsų vartotojus. Be to, naudojame trečiųjų šalių statistikos paslaugas (pvz., „Google“). Daugiau informacijos apie mūsų paslaugų privatumo politiką galite rasti šioje nuorodoje:
Konfidencialumas & Cookies