До вершини

МКО маркетинг

Ми пропонуємо рекламні кампанії, в тому числі комплексну масову рекламу в FaceBook, а також залучення величезної кількості веб-трафіку, організацію партнерської програми для вашого проекту, а також ми використовуємо інші рекламні канали. Більше 10 000 веб-майстрів і видавців, всі наші партнери зроблять все, щоб ICO була успішною! Ефективний маркетинг ICO - тільки з нами!

Надайте нам додаткову інформацію про потреби вашого бізнесу в рекламних або PR-технологіях. Відповідно до отриманого від Вас запиту, ми підготуємо пропозицію, яку Ви не зможете відмовити! Ваш успіх в надійних руках!

Бланк замовлення

Особиста та контактна інформація:

Ваше Ім`я:
Прізвище:
Email:
Phone:

Пакет послуг:

Опишіть мету рекламної кампанії та додаткові побажання:

Будь ласка, зверніть увагу

Ми надіслали вам посилання для перевірки вашої електронної адреси. Не забудьте перевірити папку "Спам". Якщо раптом повідомлення потрапило в цю папку, натисніть кнопку "Не спам!"".

Якщо ви не отримаєте електронний лист із посиланням на активацію протягом найближчої хвилини, натисніть тут:

Будь ласка, зачекайте сек.

Якщо ця спроба також не вдається, ми рекомендуємо використовувати іншу електронну адресу для реєстрації.

Ми вам надіслали посилання для активації облікового запису. Будь ласка, зверніть увагу


Щоб зробити наше обслуговування максимально зручним, ми використовуємо спеціальні файли cookie для зберігання статистичної інформації та інформації про наших користувачів. Крім того, ми використовуємо статистичні послуги третіх сторін (наприклад, Google). Більш детальну інформацію про політику конфіденційності нашої служби можна знайти за цим посиланням:
Конфіденційність & Cookies    
Будь ласка, зверніть увагу Неправильне ім`я! Неправильне прізвище! Неправильний електронний лист! Обов`язкове поле Недостатній бюджет рекламної кампанії. Ви не ввели додаткову інформацію та не описали мету рекламної кампанії. Замовлення приймається! Протягом 12 робочих годин Вам буде призначений персональний менеджер, який зв'яжеться з Вами.