Nahor

Marketing ICO

Ponúkame reklamné kampane vrátane komplexnej hromadnej inzercie vo FaceBooku, ako aj prilákanie obrovského množstva webovej návštevnosti, organizovanie partnerského programu pre váš projekt a tiež využitie iných reklamných kanálov. Viac ako 10.000 webmasterov a vydavateľov, všetci naši partneri urobia všetko, čo ICO bolo úspešné! Účinný marketing ICO - len u nás!

Poskytnite nám ďalšie informácie o potrebách vašej firmy v reklamných a PR technológiách. V súlade s požiadavkou, ktorú dostanete od Vás, pripravíme ponuku, ktorú nemôžete odmietnuť! Váš úspech je v bezpečných rukách!

Objednávka

Osobné a kontaktné údaje:

Vaše Meno:
Priezvisko:
Email:
Phone:

Balík služieb:

Popíšte účel reklamnej kampane a ďalšie želania:

Vezmite prosím na vedomie,

Poslali sme vám odkaz na overenie vašej e-mailovej adresy. Nezabudnite skontrolovať priečinok Spam. Ak sa náhle dostane správa do tejto zložky, kliknite na tlačidlo "Do not Spam!".

Ak v priebehu ďalšej minúty nedostanete e-mail s odkazom na aktiváciu, kliknite sem:

Prosím čakajte sec.

Ak sa tento pokus tiež nepodarí, odporúčame použiť inú e-mailovú adresu na registráciu.

Sme vám poslali odkaz pre aktiváciu vášho účtu. Vezmite prosím na vedomie,


Aby sme našu službu čo najviac vyhovovali, na ukladanie štatistických informácií a informácií o našich užívateľoch používame špeciálne súbory cookie. Okrem toho používame štatistické služby tretích strán (napr. Google). Viac informácií o zásadách ochrany osobných údajov našich služieb nájdete na tomto odkazu:
Dôvernosť informácií & Cookies    
Vezmite prosím na vedomie, Nesprávne meno! Nesprávne priezvisko! Nespravny email! Povinné pole Nedostatok rozpočtu reklamnej kampane. Nezadali ste ďalšie informácie a neopisovali účel reklamnej kampane. Objednávka je akceptovaná! Do 12 pracovných hodín vám bude pridelený osobný manažér, ktorý vás bude kontaktovať.