Uz augšu

ICO mārketings

Mēs piedāvājam reklāmas kampaņas, tostarp kompleksu masveida reklāmu Facebook, kā arī piesaistīt milzīgus interneta satiksmes apjomus, organizējot partneru programmu jūsu projektam, kā arī izmantojam citus reklāmas kanālus. Vairāk nekā 10 000 tīmekļa pārziņi un izdevēji, visi mūsu partneri darīs visu, kas ICO ir bijis veiksmīgs! Efektīva mārketinga ICO - tikai ar mums!

Sniedziet mums papildu informāciju par jūsu uzņēmuma vajadzībām reklāmas vai PR tehnoloģiju jomā. Saskaņā ar no jums saņemto pieprasījumu mēs sagatavosim piedāvājumu, kuru nevarat atteikt! Jūsu panākumi ir drošās rokās!

Veidlapa

Personiskā un kontaktinformācija:

Jūsu Vārds, Uzvārds:
Uzvārds:
Email:
Phone:

Pakalpojumu paketē:

Aprakstiet reklāmas kampaņas mērķi un papildu vēlmes:

Lūdzu, ņemiet vērā,

Mēs nosūtījām jums saiti, lai pārbaudītu jūsu e-pasta adresi. Neaizmirstiet pārbaudīt mapi Spam. Ja pēkšņi ziņa nonāca šajā mapē, noklikšķiniet uz "Vai nav mēstules!".

Ja nākamās minūtes laikā neesat saņēmis e-pastu ar saiti uz aktivizēšanu, noklikšķiniet šeit:

Lūdzu uzgaidiet sek.

Ja šis mēģinājums arī neizdodas, ieteicams reģistrācijai izmantot citu e-pasta adresi.

Mēs esam nosūtījuši jums saites, lai aktivizētu savu kontu. Lūdzu, ņemiet vērā,


Lai padarītu mūsu pakalpojumu pēc iespējas ērtāku, mēs izmantojam īpašus sīkfailus, lai saglabātu statistikas informāciju un informāciju par mūsu lietotājiem. Turklāt mēs izmantojam trešās puses statistikas pakalpojumus (piemēram, Google). Plašāku informāciju par mūsu pakalpojuma konfidencialitātes politiku var atrast šajā saitē:
Konfidencialitāte & Cookies    
Lūdzu, ņemiet vērā, Nepareizs nosaukums! Nepareizs uzvārds! Nepareizs e-pasts! Obligāts lauks Nepietiekams reklāmas kampaņas budžets. Jūs neesat ievadījis papildu informāciju un neesat aprakstījis reklāmas kampaņas mērķi. Pasūtījums ir pieņemts! 12 darba stundu laikā jums tiks piešķirts personīgais menedžeris, kurš sazināsies ar jums.