Uz augšu

ICO mārketings

Mēs piedāvājam reklāmas kampaņas, tostarp sarežģītu masu reklāmu FaceBook, kā arī piesaista lielu interneta datplūsmas apjomu, organizē filiāļu programmu savam projektam, kā arī mēs izmantojam citus reklāmas kanālus. Vairāk nekā 10 000 tīmekļa pārziņu un izdevēju, visi mūsu partneri darīs visu, kas ir veiksmīgs ICO! Efektīva mārketinga ICO - tikai ar mums!

Sniedziet mums papildu informāciju par jūsu uzņēmuma vajadzībām reklāmas vai PR tehnoloģijās. Saskaņā ar saņemto pieprasījumu mēs sagatavosim piedāvājumu, kuru nevarat atteikties! Jūsu panākumi ir drošās rokās!

Veidlapa

Personiskā un kontaktinformācija:

Jūsu Vārds, Uzvārds:
Uzvārds:
Email:
Phone:

Pakalpojumu paketē:

Aprakstiet reklāmas kampaņas mērķi un papildu vēlmes:

Lūdzu, ņemiet vērā,

Mēs nosūtījām jums saiti, lai pārbaudītu jūsu e-pasta adresi. Neaizmirstiet pārbaudīt mapi Mēstules. Ja pēkšņi ziņojums nokļūst šajā mapē, noklikšķiniet uz "Nelietot surogātpastu!".

Ja nākamās minūtes laikā neesat saņēmis e-pastu ar saiti uz aktivizēšanu, noklikšķiniet šeit:

Lūdzu uzgaidiet sek.

Ja šis mēģinājums arī neizdodas, ieteicams reģistrācijai izmantot citu e-pasta adresi.

Mēs esam nosūtījuši jums saites, lai aktivizētu savu kontu. Lūdzu, ņemiet vērā,


Lai padarītu mūsu pakalpojumus pēc iespējas ērtāk, mēs izmantojam īpašus sīkfailus, lai uzglabātu statistikas informāciju un informāciju par mūsu lietotājiem. Turklāt mēs izmantojam trešās puses statistikas pakalpojumus (piemēram, Google). Plašāku informāciju par mūsu pakalpojuma konfidencialitātes politiku skatiet vietnē:
Konfidencialitāte & Cookies    
Lūdzu, ņemiet vērā, Nepareizs nosaukums! Nepareizs uzvārds! Nepareizs e-pasts! Obligāts lauks Nepietiekams reklāmas kampaņas budžets. Jūs neesat ievadījis papildu informāciju un neesat aprakstījis reklāmas kampaņas mērķi. Pasūtījums ir pieņemts! 12 darba stundu laikā jums tiks piešķirts personīgais vadītājs, kurš sazināsies ar jums.