Į viršų

ICO rinkodara

Mes siūlome reklamos kampanijas, įskaitant sudėtingą masinę reklamą "FaceBook", taip pat pritraukdami didžiulį interneto srautą, organizuojame filialų programą savo projektui, taip pat naudojame kitus reklamavimo kanalus. Daugiau nei 10 000 žiniatinklio valdytojų ir leidėjų, visi mūsų partneriai darys viską, ką ICO sėkmingai padarė! Veiksminga rinkodara ICO - tik su mumis!

Pateikite papildomos informacijos apie savo verslo poreikius reklamos ar PR technologijose. Atsižvelgdami į jūsų gautą užklausą, mes parengsime pasiūlymą, kurio negalėsite atsisakyti! Jūsų sėkmė yra saugiose rankose!

Užsakymo forma

Asmeninė ir kontaktinė informacija:

Jūsų Vardas:
Pavardė:
Email:
Phone:

Paslaugų paketas:

Apibūdinkite reklamos kampanijos tikslą ir papildomus norus:

Prašome atkreipti dėmesį

Mes išsiuntėme jums nuorodą, kad patvirtintume jūsų el. Pašto adresą. Nepamirškite patikrinti aplanko "Šlamštas". Jei staiga pranešimas pasiekiamas šiame aplanke, spustelėkite "Nepamirškite!".

Jei per kitą minutę negavote el. Laiško su nuoroda į aktyvinimą, spustelėkite čia:

Prašau palauk sek.

Jei šis bandymas taip pat nepasiekiamas, rekomenduojame naudoti kitą el. Pašto adresą registracijai.

Mes išsiuntėme jums nuorodą, kad aktyvuoti savo sąskaitą. Prašome atkreipti dėmesį


Kad mūsų paslauga būtų kuo patogesnė, mes naudojame specialius slapukus, kad galėtume saugoti statistinę informaciją ir informaciją apie mūsų vartotojus. Be to, mes naudojame trečiųjų šalių statistikos paslaugas (pvz., "Google"). Daugiau informacijos apie mūsų paslaugos privatumo politiką rasite šioje nuorodoje:
Konfidencialumas & Cookies    
Prašome atkreipti dėmesį Neteisingas vardas! Netinkama pavardė! Neteisingas Email! Privalomas laukas Nepakankamas reklamos kampanijos biudžetas. Jūs neįvedėte papildomos informacijos ir nepateikėte reklamos kampanijos tikslo. Užsakymas priimamas! Per 12 darbo valandų jums bus paskirtas asmeninis valdytojas, kuris su jumis susisieks.