Į viršų

ICO rinkodara

Siūlome reklamos kampanijas, įskaitant sudėtingą masinę reklamą „Facebook“ knygoje, taip pat pritraukiame didžiulį interneto srautą, organizuojant partnerių programą jūsų projektui, taip pat naudojame kitus reklamos kanalus. Daugiau nei 10 000 žiniatinklio valdytojų ir leidėjų, visi mūsų partneriai padarys viską, ką ICO sėkmingai atliko! Veiksminga rinkodara ICO - tik su mumis!

Pateikite papildomos informacijos apie jūsų verslo poreikius reklamoje ar PR technologijose. Remdamiesi iš jūsų gautu prašymu, mes parengsime pasiūlymą, kurio jūs negalite atsisakyti! Jūsų sėkmė yra saugiose rankose!

Užsakymo forma

Asmeninė ir kontaktinė informacija:

Jūsų Vardas:
Pavardė:
Email:
Phone:

Paslaugų paketas:

Apibūdinkite reklamos kampanijos tikslą ir papildomus norus:

Prašome atkreipti dėmesį

Mes išsiuntėme jums nuorodą, kad patvirtintume jūsų el. Pašto adresą. Nepamirškite patikrinti aplanko „Šlamštas“. Jei staiga pranešimas įėjo į šį aplanką, spustelėkite „Negalima šlamštas!".

Jei per kitą minutę negavote el. Laiško su nuoroda į aktyvinimą, spustelėkite čia:

Prašau palauk sek.

Jei šis bandymas taip pat nepasiekiamas, rekomenduojame naudoti kitą el. Pašto adresą registracijai.

Mes išsiuntėme jums nuorodą, kad aktyvuoti savo sąskaitą. Prašome atkreipti dėmesį


Kad mūsų paslaugos būtų kuo patogesnės, mes naudojame specialius slapukus, kad galėtume saugoti statistinę informaciją ir informaciją apie mūsų vartotojus. Be to, naudojame trečiųjų šalių statistikos paslaugas (pvz., „Google“). Daugiau informacijos apie mūsų paslaugų privatumo politiką galite rasti šioje nuorodoje:
Konfidencialumas & Cookies    
Prašome atkreipti dėmesį Neteisingas vardas! Netinkama pavardė! Neteisingas Email! Privalomas laukas Nepakankamas reklamos kampanijos biudžetas. Jūs neįvedėte papildomos informacijos ir nepateikėte reklamos kampanijos tikslo. Užsakymas priimtas! Per 12 darbo valandų jums bus paskirtas asmeninis vadybininkas, kuris su jumis susisieks.