Üles

ICO turundus

Pakume reklaamikampaaniaid, sealhulgas keerukaid massireklaame Facebookis, samuti meelitame tohutuid veebiliiklust, korraldame oma projekti jaoks partnerprogrammi, samuti kasutame teisi reklaamikanaleid. Rohkem kui 10 000 veebimeistrit ja kirjastajat, kõik meie partnerid teevad kõik, mis ICO on olnud edukas! Tõhus turundus ICO - ainult meiega!

Andke meile lisateavet oma ettevõtte vajaduste kohta reklaamis või PR-tehnoloogiates. Kooskõlas sinult saadud taotlusega valmistame ette pakkumise, mida te ei saa keelduda! Teie edu on turvalistes kätes!

Tellimisleht

Isiklikud ja kontaktandmed:

Teie Nimi:
Perekonnanimi:
Email:
Phone:

Teenuspakett:

Kirjeldage reklaamikampaania eesmärki ja lisanõudeid:

Palun lisa

Me saatsime teile teie e-posti aadressi kinnitamiseks lingi. Ära unusta rämpsposti kausta. Kui äkki jõuab sõnum sellesse kausta, klõpsake "Ära rämpsposti!".

Kui te ei saada järgmise protokolli jooksul aktiveerimiseks linki, klõpsake siin:

Palun oota sek

Kui see katse ka ei õnnestu, soovitame registreerimiseks kasutada teist e-posti aadressi.

Oleme saatnud teile link konto aktiveerimiseks. Palun lisa


Et teenus oleks võimalikult mugav, kasutame spetsiaalseid küpsiseid, et salvestada statistilist teavet ja teavet meie kasutajate kohta. Lisaks kasutame kolmanda osapoole statistika teenuseid (nt Google). Lisateavet meie teenuse privaatsuspoliitika kohta leiate sellelt lingilt:
Konfidentsiaalsus & Cookies    
Palun lisa Vale nimi! Ebaõige perekonnanimi! Vale e-post! Kohustuslik väli Reklaamikampaania ebapiisav eelarve. Te ei sisestanud täiendavat teavet ega kirjeldanud reklaamikampaania eesmärki. Tellimus võetakse vastu! 12 tööpäeva jooksul määratakse teile isiklik juht, kes võtab teiega ühendust.