Про нас

Qwerty Networks - група проектів, що використовують єдину базу даних та функціональне середовище для створення та розвитку соціальних мереж та рекламних проектів.

VisitorSale.com це проект Qwerty Networks, який надає послуги інтернет-реклами в більш ніж 120 країнах. VisitorSale.com це міжнародний рекламний проект, який працює на більш ніж 40 мовах:

 

Основні напрямки системи - обмін веб-трафіком, а також контекстна та рекламна реклама. Наш сервіс надає рекламодавцям гнучку функціональність, що дозволяє їм рекламувати сайти за допомогою різних методів реклами - контекстна реклама, рекламні оголошення, CPA, потокове веб-трафік. Ми запрошуємо власників веб-сайтів співпрацювати та брати участь у нашій партнерській програмі. Ми запрошуємо регіональних партнерів співпрацювати, а також розглядаємо пропозиції щодо співпраці рекламних агентств. Ми приймаємо замовлення на розробку соціальних мереж, високо завантажених порталів, рекламних систем та партнерських програм. Ми раді будь-якому взаємовигідному співробітництву!

Увага! Наш сервіс надає значні преференції та знижки рекламним агентствам.

З найкращими побажаннями,
VisitorSale.com, Ваш надійний діловий партнер та рекламний сервіс!

Будь ласка, зверніть увагу

Ми надіслали вам посилання для перевірки вашої електронної адреси. Не забудьте перевірити папку "Спам". Якщо раптом повідомлення потрапило в цю папку, натисніть кнопку "Не спам!"".

Якщо ви не отримаєте електронний лист із посиланням на активацію протягом найближчої хвилини, натисніть тут:

Будь ласка, зачекайте сек.

Якщо ця спроба також не вдається, ми рекомендуємо використовувати іншу електронну адресу для реєстрації.Щоб зробити наше обслуговування максимально зручним, ми використовуємо спеціальні файли cookie для зберігання статистичної інформації та інформації про наших користувачів. Крім того, ми використовуємо статистичні послуги третіх сторін (наприклад, Google). Більш детальну інформацію про політику конфіденційності нашої служби можна знайти за цим посиланням:
Конфіденційність & Cookies