Bize

Qwerty Networks - Sosyal ağların ve reklam projelerinin oluşturulması ve geliştirilmesi için tek bir veritabanı ve işlevsel bir ortam kullanan bir grup projedir.

VisitorSale.com 120`den fazla ülkede çevrimiçi reklamcılık hizmetleri sunan Qwerty Networks`in bir projesidir. VisitorSale.com 40`dan fazla dilde çalışan uluslararası bir reklam projesi:

 

Sistemin temel yönergeleri - web trafiği ile bağlamsal ve teaser reklamcılık alışverişi. Hizmetimiz, reklamverenlere çeşitli reklamcılık yöntemlerini (bağlamsal reklamlar, oyun yazarları, EBM, akışlı web trafiği) kullanarak siteleri reklam etmelerini sağlayan esnek işlevsellik sağlar. Web sitesi sahiplerini işbirliği programına katılmaya ve ortak programa katılmaya davet ediyoruz. Bölgesel ortaklarımızı işbirliği yapmaya davet ediyoruz ve aynı zamanda reklam ajanslarından işbirliği önerileri de düşünüyoruz. Sosyal ağların geliştirilmesi, yüklü portallar, reklam sistemleri ve bağlı programların emirlerini kabul ediyoruz. Karşılıklı yararlı işbirliği için memnunuz!

Dikkat! Hizmetimiz, reklam ajanslarına önemli tercihler ve indirimler sağlar.

Saygılarımızla,
VisitorSale.com, Güvenilir iş ortağınız ve reklamcılık servisiniz!

Lütfen dikkat

E-posta adresinizi doğrulamak için size bir bağlantı gönderdik. Spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın. Aniden mesaj bu klasöre girdiyse, "Spam Yapma!".

Bir sonraki dakika içinde aktivasyon bağlantısına sahip bir e-posta almazsanız, buraya tıklayın:

Lütfen bekle san.

Bu girişim başarısız olursa, kayıt için farklı bir e-posta adresi kullanmanızı öneririz.Hizmetimizi mümkün olduğunca elverişli hale getirmek için, kullanıcılarımızla ilgili istatistiksel bilgileri ve bilgileri saklamak için özel çerezler kullanıyoruz. Ek olarak, üçüncü taraf istatistik servislerini kullanıyoruz (ör. Google). Hizmetimizin gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgiyi bu bağlantıda bulabilirsiniz:
Gizlilik & Cookies