O nás

Qwerty Networks - skupina projektov, ktoré využívajú jednotnú databázu a funkčné prostredie na vytváranie a rozvoj sociálnych sietí a reklamných projektov.

VisitorSale.com je projekt spoločnosti Qwerty Networks, ktorá poskytuje online reklamné služby vo viac ako 120 krajinách. VisitorSale.com je medzinárodný reklamný projekt, ktorý funguje vo viac ako 40 jazykoch:

 

Hlavné smery systému - výmena webovej dopravy, ako aj kontextová a reklamná reklama. Naša služba poskytuje inzerentom flexibilné funkcie, ktoré im umožňujú inzerovať stránky pomocou rôznych reklamných metód - kontextové reklamy, upútavky, CPA, streaming webovej prevádzky. Vyzývame majiteľov webových stránok, aby spolupracovali a zúčastňovali sa nášho affiliate programu. Pozývame regionálnych partnerov, aby spolupracovali, a tiež zvažujeme návrhy na spoluprácu od reklamných agentúr. Prijímame objednávky na rozvoj sociálnych sietí, vysoko zaťažených portálov, reklamných systémov a partnerských programov. Sme radi, že existuje vzájomne prospešná spolupráca!

Pozor! Naša služba poskytuje významné preferencie a zľavy reklamným agentúram.

S pozdravom,
VisitorSale.com, Váš spoľahlivý obchodný partner a reklamná služba!

Vezmite prosím na vedomie,

Poslali sme vám odkaz na overenie vašej e-mailovej adresy. Nezabudnite skontrolovať priečinok Spam. Ak sa náhle dostane správa do tejto zložky, kliknite na tlačidlo "Do not Spam!".

Ak v priebehu ďalšej minúty nedostanete e-mail s odkazom na aktiváciu, kliknite sem:

Prosím čakajte sec.

Ak sa tento pokus tiež nepodarí, odporúčame použiť inú e-mailovú adresu na registráciu.Aby sme našu službu čo najviac vyhovovali, na ukladanie štatistických informácií a informácií o našich užívateľoch používame špeciálne súbory cookie. Okrem toho používame štatistické služby tretích strán (napr. Google). Viac informácií o zásadách ochrany osobných údajov našich služieb nájdete na tomto odkazu:
Dôvernosť informácií & Cookies