O nas

Qwerty Networks - grupa projektów wykorzystujących pojedynczą bazę danych i środowisko funkcjonalne do tworzenia i rozwoju sieci społecznościowych i projektów reklamowych.

VisitorSale.com to projekt Qwerty Networks, który świadczy usługi reklamowe online w ponad 120 krajach. VisitorSale.com to międzynarodowy projekt reklamowy, który działa w ponad 40 językach:

 

Główne kierunki systemu - wymieniaj ruch internetowy, a także reklamy kontekstowe i zwiastun. Nasza usługa zapewnia reklamodawcom elastyczną funkcjonalność, która pozwala im reklamować witryny za pomocą różnych metod reklamowych - reklam kontekstowych, zwiastunów, CPA, strumieniowego ruchu internetowego. Zapraszamy właścicieli witryn do współpracy i uczestnictwa w naszym programie partnerskim. Zapraszamy regionalnych partnerów do współpracy, a także rozważamy propozycje współpracy z agencjami reklamowymi. Przyjmujemy zamówienia na rozwój sieci społecznościowych, bardzo obciążonych portali, systemów reklamowych i programów partnerskich. Cieszymy się z każdej wzajemnie korzystnej współpracy!

Uwaga! Nasza usługa zapewnia znaczące preferencje i rabaty dla agencji reklamowych.

Z poważaniem,
VisitorSale.com, Twój niezawodny partner biznesowy i usługa reklamowa!

Proszę zwrócić uwagę

Wysłaliśmy Ci link do zweryfikowania Twojego adresu e-mail. Nie zapomnij sprawdzić folderu Spam. Jeśli nagle wiadomość dotarła do tego folderu, kliknij "Nie spamuj!".

Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail z linkiem do aktywacji w ciągu najbliższej minuty, kliknij tutaj:

Proszę czekać sec.

Jeśli ta próba się nie powiedzie, zalecamy użycie innego adresu e-mail do rejestracji.Aby nasza usługa była jak najwygodniejsza, używamy specjalnych plików cookie do przechowywania informacji statystycznych i informacji o naszych użytkownikach. Ponadto korzystamy z usług statystycznych stron trzecich (np. Google). Więcej informacji o polityce prywatności naszej usługi można znaleźć pod tym linkiem:
Prywatność & Cookies