Par mums

Qwerty Networks - projektu grupa, kas izmanto vienotu datubāzi un funkcionālu vidi, lai izveidotu un attīstītu sociālos tīklus un reklāmas projektus.

VisitorSale.com ir projekts Qwerty Networks, kas nodrošina tiešsaistes reklāmas pakalpojumus vairāk nekā 120 valstīs. VisitorSale.com ir starptautisks reklāmas projekts, kas darbojas vairāk nekā 40 valodās:

 

Sistēmas galvenie virzieni - apmaiņa ar tīmekļa trafiku, kā arī kontekstuālo un tezeru reklamēšana. Mūsu pakalpojums nodrošina reklāmdevējiem elastīgu funkcionalitāti, kas ļauj viņiem reklamēt vietnes, izmantojot dažādas reklamēšanas metodes - kontekstuālās reklāmas, reklāmkarogus, cenu noteikšanas formātu (CPA), tīmekļa straumēšanas datplūsmu. Mēs aicinām vietņu īpašniekus sadarboties un piedalīties mūsu saistītajā programmā. Mēs aicinām reģionālos partnerus sadarboties, un mēs arī apsveram reklāmas aģentūru sadarbības priekšlikumus. Mēs pieņemam pasūtījumus sociālo tīklu, ļoti ielādes portālu, reklāmas sistēmu un saistīto programmu izstrādei. Mēs esam priecīgi par savstarpēji izdevīgu sadarbību!

Uzmanību! Mūsu pakalpojumi sniedz būtiskas priekšrocības un atlaides reklāmas aģentūrām.

Ar laba vēlējumiem,
VisitorSale.com, Jūsu uzticamais darījumu partneris un reklāmas pakalpojums!

Lūdzu, ņemiet vērā,

Mēs nosūtījām jums saiti, lai pārbaudītu jūsu e-pasta adresi. Neaizmirstiet pārbaudīt mapi Spam. Ja pēkšņi ziņa nonāca šajā mapē, noklikšķiniet uz "Vai nav mēstules!".

Ja nākamās minūtes laikā neesat saņēmis e-pastu ar saiti uz aktivizēšanu, noklikšķiniet šeit:

Lūdzu uzgaidiet sek.

Ja šis mēģinājums arī neizdodas, ieteicams reģistrācijai izmantot citu e-pasta adresi.Lai padarītu mūsu pakalpojumu pēc iespējas ērtāku, mēs izmantojam īpašus sīkfailus, lai saglabātu statistikas informāciju un informāciju par mūsu lietotājiem. Turklāt mēs izmantojam trešās puses statistikas pakalpojumus (piemēram, Google). Plašāku informāciju par mūsu pakalpojuma konfidencialitātes politiku var atrast šajā saitē:
Konfidencialitāte & Cookies