Apie mus

Qwerty Networks - projektų grupė, naudojanti vieningą duomenų bazę ir funkcinę aplinką socialinių tinklų kūrimui ir plėtrai bei reklamos projektams.

VisitorSale.com yra Qwerty tinklų projektas, kuris teikia reklamos internete paslaugas daugiau nei 120 šalių. VisitorSale.com yra tarptautinis reklamos projektas, kuris veikia daugiau nei 40 kalbų:

 

Pagrindinės sistemos kryptys - keitimasis interneto srautu, taip pat kontekstinė ir reklaminė reklama. Mūsų paslauga suteikia reklamuotojams lanksčią funkciją, leidžiančią jiems reklamuoti svetaines naudojant įvairius reklamos metodus - kontekstinius skelbimus, reklaminius skelbimus, MUK, žiniatinklio srautą srautą. Kviečiame svetainių savininkus bendradarbiauti ir dalyvauti mūsų partnerystės programoje. Mes kviečiame regioninius partnerius bendradarbiauti, taip pat svarstome pasiūlymus dėl reklamos agentūrų bendradarbiavimo. Mes priimame užsakymus dėl socialinių tinklų, labai įkeltų portalų, reklamos sistemų ir partnerių programų kūrimo. Mes džiaugiamės abipusiai naudingu bendradarbiavimu!

Dėmesio! Mūsų paslauga teikia reikšmingas lengvatas ir nuolaidas reklamos agentūroms.

Nuoširdžiausi linkėjimai,
VisitorSale.com, Jūsų patikimas verslo partneris ir reklamos paslauga!

Prašome atkreipti dėmesį

Mes išsiuntėme jums nuorodą, kad patvirtintume jūsų el. Pašto adresą. Nepamirškite patikrinti aplanko „Šlamštas“. Jei staiga pranešimas įėjo į šį aplanką, spustelėkite „Negalima šlamštas!".

Jei per kitą minutę negavote el. Laiško su nuoroda į aktyvinimą, spustelėkite čia:

Prašau palauk sek.

Jei šis bandymas taip pat nepasiekiamas, rekomenduojame naudoti kitą el. Pašto adresą registracijai.Kad mūsų paslaugos būtų kuo patogesnės, mes naudojame specialius slapukus, kad galėtume saugoti statistinę informaciją ir informaciją apie mūsų vartotojus. Be to, naudojame trečiųjų šalių statistikos paslaugas (pvz., „Google“). Daugiau informacijos apie mūsų paslaugų privatumo politiką galite rasti šioje nuorodoje:
Konfidencialumas & Cookies