Firmast

Qwerty Networks - rühm projekte, mis kasutavad ühtset andmebaasi ja funktsionaalset keskkonda sotsiaalsete võrgustike ja reklaamiprojektide loomiseks ja arendamiseks.

VisitorSale.com on Qwerty Networksi projekt, mis pakub online-reklaami teenuseid rohkem kui 120 riigis. VisitorSale.com on rahvusvaheline reklaamiprojekt, mis töötab enam kui 40 keeles:

 

Süsteemi peamised suundumused - interneti-liikluse vahetus, samuti kontekstuaalne ja teaserreklaam. Meie teenus pakub reklaamijatele paindlikku funktsionaalsust, mis võimaldab neil reklaamida saite, kasutades erinevaid reklaamimeetodeid - kontekstuaalseid reklaame, nooleklahve, CPA-d, voogesituse veebiliiklust. Kutsume veebisaitide omanikke tegema koostööd ja osalema meie sidusprogrammis. Kutsume piirkondlikke partnereid tegema koostööd ning kaalume ka reklaamiagentuuride koostööettepanekuid. Me võtame vastu tellimusi sotsiaalsete võrgustike, väga koormatud portaalide, reklaamsüsteemide ja sidusprogrammide arendamiseks. Meil on hea meel vastastikku kasuliku koostöö eest!

Tähelepanu! Meie teenus pakub reklaamiagentuuridele olulisi eelistusi ja allahindlusi.

Parimate soovidega,
VisitorSale.com, Teie usaldusväärne äripartner ja reklaamiteenus!

Palun lisa

Me saatsime teile teie e-posti aadressi kinnitamiseks lingi. Ära unusta rämpsposti kausta. Kui äkki jõuab sõnum sellesse kausta, klõpsake "Ära rämpsposti!".

Kui te ei saada järgmise protokolli jooksul aktiveerimiseks linki, klõpsake siin:

Palun oota sek

Kui see katse ka ei õnnestu, soovitame registreerimiseks kasutada teist e-posti aadressi.Et teenus oleks võimalikult mugav, kasutame spetsiaalseid küpsiseid, et salvestada statistilist teavet ja teavet meie kasutajate kohta. Lisaks kasutame kolmanda osapoole statistika teenuseid (nt Google). Lisateavet meie teenuse privaatsuspoliitika kohta leiate sellelt lingilt:
Konfidentsiaalsus & Cookies