O nás

Qwerty Networks - skupina projektů, která využívají jednotnou databázi a funkční prostředí pro vytváření a rozvoj sociálních sítí a reklamních projektů.

VisitorSale.com je projekt společnosti Qwerty Networks, která poskytuje online reklamní služby ve více než 120 zemích. VisitorSale.com je mezinárodní reklamní projekt, který pracuje ve více než 40 jazycích:

 

Hlavní směry systému - výměna webového provozu, kontextová reklama a reklama. Naše služba poskytuje inzerentům flexibilní funkcionalitu, která jim umožňuje inzerovat weby pomocí různých reklamních metod - kontextových reklam, ukázek, CPA a streamování webového provozu. Vyzýváme vlastníky webových stránek, aby spolupracovali a podíleli se na našem affiliate programu. Vyzýváme regionální partnery ke spolupráci a také zvažujeme návrhy na spolupráci od reklamních agentur. Přijmeme objednávky na rozvoj sociálních sítí, vysoce zatížené portály, reklamní systémy a affiliate programy. Jsme rádi, že existuje vzájemně prospěšná spolupráce!

Pozor! Naše služby poskytují významné preference a slevy reklamním agenturám.

S pozdravem,
VisitorSale.com, Váš spolehlivý obchodní partner a reklamní servis!

Vezměte prosím na vědomí,

Poslali jsme vám odkaz na ověření vaší e-mailové adresy. Nezapomeňte zkontrolovat složku Spam. Pokud se náhle objeví zpráva do této složky, klikněte na tlačítko "Do not Spam!".

Pokud neobdržíte e-mail s odkazem na aktivaci v další minutě, klikněte zde:

Prosím, čekejte sec.

Pokud se tento pokus také nezdaří, doporučujeme pro registraci použít jinou e-mailovou adresu.Abychom naši službu poskytli co nejpřesněji, používáme k ukládání statistických informací a informací o našich uživatelích speciální soubory cookie. Kromě toho používáme služby statistik třetích stran (např. Google). Více informací o zásadách ochrany osobních údajů našich služeb naleznete na tomto odkazu:
Důvěrnost & Cookies